• SAMOCHÓD ZASTĘPCZY Z OC

  Posiadamy w naszej ofercie samochody zastępcze
  CAŁKOWICIE ZA DARMO!
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY!
 • SAMOCHÓD ZASTĘPCZY Z OC

  Posiadamy w naszej ofercie samochody zastępcze
  CAŁKOWICIE ZA DARMO!
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY!
 • SAMOCHÓD ZASTĘPCZY Z OC

  Posiadamy w naszej ofercie samochody zastępcze
  CAŁKOWICIE ZA DARMO!
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY!
 • 1
 • 2
 • 3

Jak zdobyć samochód zastępczy z OC sprawcy kolizji drogowej?

Kolizja drogowa czy też wypadek zawsze jest bardzo przykrym wydarzeniem i potężnym stresem. Najważniejsze jest oczywiście nasze zdrowie i życie i to jest priorytet, bardzo ubolewamy jednak także nad zniszczonym czy uszkodzonym samochodem, który na pewien czas musi trafić do warsztatu. To generuje także dodatkowy problem dla nas, bo jeżeli do tej pory docieraliśmy nim na przykład do szkoły, pracy, na zakupy czy ważne spotkania, to właśnie straciliśmy środek lokomocji. Rozwiązaniem jest tutaj samochód zastępczy, dzięki któremu ten czas, w którym zmuszeni jesteśmy pozostawać bez swojego auta nie będzie się aż tak dłużył i nie będzie też wyjątkowo uciążliwy.

kobieta z kluczykami do samochodu zastępczegoPozostaje jednak pewna ważna i konkretna kwestia, a mianowicie: jak zdobyć samochód zastępczy na czas naprawy własnego w warsztacie? Owszem, nie jest problemem wynajęcie pierwszego, lepszego, jednak wtedy będziemy musieli ponieść dodatkowe i to wcale niemałe koszty. Zamiast tego można zrobić coś o wiele lepszego, czyli wynająć samochód zastępczy z OC sprawcy kolizji. Taka procedura sprawi, iż całościowy koszt wynajmu zostanie pokryty z jego polisy, a my nie będziemy musieli przejmować się absolutnie niczym. No, może oprócz odebrania swojego własnego samochodu z warsztatu i konieczności odstawienia tego wynajętego do wypożyczalni. Musimy również być świadomi tego na jak długo taki samochód otrzymać możemy.

Jakie reguły trzeba spełnić żeby otrzymać auto zastępcze?

To jednak nie są żadne ani skomplikowane, ani też szczególnie czasochłonne sprawy, tak więc problem na pewno mamy z głowy, a i nasz portfel nam za to podziękuje. Oczywiście, by takie auto zastępcze z OC sprawcy zostało w całości pokryte przez jego polisę, wynajęcie musi spełniać określone reguły, nie możemy bowiem zrobić tego całkowicie według swojego widzimisię. Najważniejsza jest ta zasada, iż wynajęty samochód musi byś zbliżony klasą do tego, którego używamy na co dzień. Nie łudźmy się więc, że skoro dziennie poruszamy się małym i niezbyt wygodnym miejskim kompaktem, to teraz w bonusie pojeździmy sobie szybkim, sportowym wozem, albo też mocnym, terenowym jeepem. Takie coś na pewno nie przejdzie.

Pamiętać też musimy o tym, że okres wynajęcia takiego samochodu nie może być dłuższy niż czas przebywania naszego własnego w warsztacie. Zaraz po odbiorze własnego auta trzeba więc niezwłocznie odstawić te wynajęte. Ostatnia sprawa dotyczy tego, że skorzystać musimy z takiej wypożyczalni, której ceny nie są wyższe od średnich cen na rynku, gdyż w przeciwnym wypadku możemy mieć problemy z otrzymaniem zwrotu. Nie są to jednak jakieś szalenie trudne do spełnienia warunki i każdy chętny im przecież podoła.

Na naszej stronie głównej znajdziesz więcej informacji o tym jak otrzymać Auto Zastępcze - jwodszkodowania.pl - Samochód zastępczy z oc Warszawa.