• SAMOCHÓD ZASTĘPCZY Z OC

  Posiadamy w naszej ofercie samochody zastępcze
  CAŁKOWICIE ZA DARMO!
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY!
 • SAMOCHÓD ZASTĘPCZY Z OC

  Posiadamy w naszej ofercie samochody zastępcze
  CAŁKOWICIE ZA DARMO!
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY!
 • SAMOCHÓD ZASTĘPCZY Z OC

  Posiadamy w naszej ofercie samochody zastępcze
  CAŁKOWICIE ZA DARMO!
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY!
 • 1
 • 2
 • 3

Czy studiując w Warszawie dostaniesz samochód zastępczy

Każdy kierowca jeżdżący po polskich musi czasem liczyć się z możliwością bycia poszkodowanym w kolizji drogowej czy wypadku. Dotyczy to nie tylko doświadczonych ale i tych młodych, takich jak np. studenci. Jeśli dojdzie do przysłowiowej stłuczki, właśnie wielu studentów zadaję sobie często pytanie, czy studiując w Warszawie dostanę samochód zastępczy z oc.

Nawet będąc studentem możesz otrzymać samochód zastępczy na terenie Warszawy!

Kluczyki do auta zastępczegoDecyzją Sądu Najwyższego z 2011roku, każdemu poszkodowanemu w wypadku, kogo samochód ulegnie uszkodzeniu i nie nadaje się do dalszej jazdy, należy się auto zastępcze z OC sprawcy. Usługa ta jest dostępna nie tylko, jak dotychczas dla osób, które używają samochodu do prowadzenia działalności gospodarczej, ale też dla tych, którzy wykorzystują auto w życiu prywatnym. Jedynym wyjątkiem jest sytuacja, kiedy osoba poszkodowana posiada więcej niż jeden pojazd, może więc korzystać z innego samochodu. Wiele renomowanych towarzystw ubezpieczeniowych ma w swojej ofercie specjalne pakiety ubezpieczeniowe właśnie dla studentów, dzięki czemu również dla są dostępne samochody zastępcze z OC sprawcy wypadku.

Wszyscy kierowcy, w tym i studenci, mogą więc skorzystać usług wielu wypożyczalni samochodów, które oferują samochody zastępcze w szerokiej gamie modeli. Jeśli chcemy wypożyczyć auto zastępcze z OC sprawcy, musimy pamiętać o jednej niezwykle ważnej zasadzie. Samochody zastępcze, spośród których będziemy wypożyczać pojazd, muszą być dokładnie takiej samej klasy, co oznacza, że jeśli uszkodzone auto było modelem kompaktowym, to to które wypożyczamy musi również takim być.

Warto także pamiętać, że auto zastępcze z OC sprawcy należy się nam już od dnia wystąpienia szkody i możemy z niego korzystać tak długo, jak nasz samochód będzie znajdował się w naprawie u mechanika bądź w autoryzowanym serwisie. Ubezpieczyciel musi więc pokryć koszty wypożyczenia za cały ten okres. Odpowiadając na pytanie czy studiując w Warszawie dostanę samochód zastępczy w przypadku uszkodzenia mojego pojazdu, warto też wspomnieć, że w wielu wypożyczalniach ich pracownicy pomogą w załatwieniu wszystkich formalności z ubezpieczycielem, a samo wypożyczenie samochodu może zostać rozliczone w formie bezgotówkowej, bez narażania studenta na często niemałe koszty.